Historie

Tradice společnosti Českomoravská textilní s.r.o. je více než dvacetitiletá. Historie výroby textilu v Letovicích sahá hluboko do 18. století. V základní nabídce sortimentu je mimo vlastní produkci zastoupen i výrobní program od zahraničních výrobců. Našim obchodním partnerům, kterými jsou převážně obchody s bytovým textilem, dekoratérská studia, designéři a architekti, poskytujeme celou řadu služeb: pravidelný rozvoz rolované metráže a kusového zboží, dodávky stříhané metráže či využití služeb naší profesionální šicí dílny. Naší snahou je přiblížit se v kvalitě servisu vysokému evropskému standardu a současně estetickou hodnotou našich materiálů dotvářet charakter interiérů.
 

 

V srpnu 2010 naše společnost otevřela v Letovicích nový firemní areál. Tomu předcházeli dva roky bourání, přestavování, zařizování a stěhování. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak postupovala stavba a úpravy nových prostor, ve kterých dnes plně probíhá provoz naší firmy. Celková rozloha nového přistavěného areálu činí přes 4.000m2, s novou výrobní a skladovací plochou větší než 1.800m2 . Původně zde stála stará zemědělská budova.
 

 

Mezi další fotograficky zdokumentovanou historii patří například účast na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX z roku 2003 nebo účast na výstavě v Londýně, pořádané společností British Interiors & Textiles - BITA SHOWCASES v roce 2014.